Warsztaty „W Kolorowej Krainie Zabaw”

Warsztaty „W Kolorowej Krainie Zabaw”

Zapraszamy do naszej Kolorowej Krainy Zabaw. To przestrzeń, w której rodzice z małymi dziećmi będą mogli podjąć wspólną angażującą wszystkie zmysły zabawę edukacyjną. Bo przecież nie ma skutecznej nauki, bez dobrej zabawy.

Nasze warsztaty są dedykowane dla wszystkich rodziców z dziećmi w wieku 2-3 lat. Zapraszamy jednak całymi rodzinami, ponieważ nasze aktywności będą tak przygotowane, by były atrakcyjne również dla nieco starszych dzieci. Każda uczestnicząca rodzina będzie miała okazję poznać ciekawe i inspirujące pomysły na wspólną zabawę o charakterze edukacyjnym. Większość z zabaw będziecie mogli powtórzyć z dziećmi także w domu. Dla nas to doskonała okazja, by pokazać Państwu, jak pracujemy na co dzień w przedszkolu i zainteresować Was naszą ofertą.

Na warsztaty zapraszamy zarówno rodziny naszych przedszkolaków, jak i osoby nie związane z przedszkolem. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Będą się one odbywać w marcowe soboty w godzinach od 10 do 12. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują na nie zapisy. Jeśli chcieliby Państwo wziąć w nich udział, prosimy najpóźniej do piątku poprzedzającego warsztaty napisać do nas maila na adres: przedszkole@tak.opole.pl.

 

Warsztat nr 1

Data: 14.03.2015, g. 10.00-12.00;

Temat: Bąbelkowy świat!

W programie:

  • podróż łodzią podwodną
  • foliowa, kolorowa fala
  • czarodziejskie bąbelkowe buty

Warsztat nr 2

Data: 21.03.2015, g. 10.00-12.00;

Temat: Kwitnąca wiosną kraina!

W programie:

  • wiosenne rytmy
  • projektowanie wiosennej sukni

Warsztat nr 3

Data: 28.03.2015g. 10.00-12.00;

Temat: Kolorowo na sportowo!

W programie:

  • baraszkowanie z mamą i tatą
  • kolorowy świat zmysłów