Tak pomagamy w tłusty czwartek

Tak pomagamy w tłusty czwartek

Dzisiaj w szkole dominowały wydarzenia o charakterze charytatywnym. A działo się dużo, jak przystało na tłusty czwartek.

Dzięki uczennicom z TAK Pomagam, na naszych uczniów i rodziców już o poranku czekały świeżo upieczone pączki. W proceder pieczenia uczennice z funduszu zaangażowały naszą woźną Panią Alę oraz Panią Dorotkę. Dochód ze sprzedaży tradycyjnie zasili fundusz TAK Pomagam, który pomaga potrzebującym dzieciom.

Poza tym braliśmy udział w ogólnopolskiej akcji Wyślij pączka do Afryki – Zamiast brzucha urośnie Ci serce, w której zachęcaliśmy by nie wydawać pieniędzy na niezliczoną ilość pączków, a za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze kupić e-pączka, czyli cegiełkę, która wsparłaby projekty ojców kapucynów w Afryce.

I wreszcie, ruszyła sprzedaż kartek walentynkowych w ramach walentynkowej Poczty TAK Pomagam. Przygotowane przez członków funduszu przepiękne kartki znajdą już niedługo swoich anonimowych adresatów i szczęśliwych odbiorców. A szkolne miłostki i zauroczenia w końcu będą mogły się nieco zwerbalizować 🙂 .