Opinie rodziców

Opinie rodziców

Rodzice Emilki

Emilka chodzi do Przedszkola TAK od niespełna 3 roku życia. Była wówczas jedyną 3-letnią dziewczynką w przedszkolu, a zajęcia odbywały się w ramach łączonej grupy razem z 4, 5 i 6 latkami. Dzięki wspaniałej opiece i zaangażowaniu przedszkola, świetnie zaaklimatyzowała się w grupie i pomimo znacznej różnicy wieku  miała świetny kontakt z innymi (dużo starszymi) przedszkolakami.

Nasza Emilka chodzi do przedszkola już od trzech lat (minęło nam to jak jeden dzień). W przedszkolu dużo się zmieniło: powstał podział na grupy wiekowe i wzrosła liczba (wspaniałych) wychowawców. Należy podkreślić, że przez całe trzy lata nie zdarzyło się nam ani razu, by Emilka nie chciała pójść do przedszkola. Nasza córka z radością czeka na każdy poranek, kiedy będzie mogła spotkać się z dziećmi z przedszkola i swoimi nauczycielkami, które zawsze są radosne, uśmiechnięte i serdeczne.

Należy podkreślić, że pomimo znacznej liczby różnych zajęć, nie spotkaliśmy się nigdy z elementami niezdrowej rywalizacji między dziećmi. Mamy wrażenie, że to właśnie Panie świetnie wychwytują i rozładowują tego typu zachowania.

Ponadto Emilka ma problemy z alergiami, które szczególnie dawniej, skutkowały dość wyraźnymi zmianami skórnymi na rękach. Pomimo tego, że jej rączki nieraz nie wyglądały najlepiej, nie zdarzyło nam się nigdy, żeby w jakikolwiek sposób wpływało to na jej relacje z rówieśnikami.  Nie mamy złudzeń, że to również praca wykonana przez Panie z przedszkola.

Oczywiście należy wymienić szereg innych zalet ‘funkcjonalnych’ przedszkola tj. wiele zajęć sportowych np. łyżwy, basen, licznych zajęć lekcyjnych np. angielski 4 razy w tygodniu, czy możliwość dopasowania i przedyskutowania z kucharzem indywidualnej diety (Emilka jest na diecie bezglutenowej). Jednakże, dla nas najważniejsze jest to, że Emilka z radością chodzi do przedszkola, a my jesteśmy pewni, że jest pod dobrą opieką.

Według nas chyba największą rekomendacją dla przedszkola jest to, że Emilka postanowiła iść do Szkoły Podstawowej TAK głównie dlatego, że będzie mogła w trakcie przerw i po lekcjach odwiedzać swoje ukochane przedszkole.

Przedszkole jak marzenie :).

Ania i Rafał Stanisławscy

Mama Damiana

Chciałabym polecić Przedszkole TAK wszystkim rodzicom, którzy cenią sobie indywidualne podejście do swojego dziecka, kameralną, rodzinną atmosferę placówki, zróżnicowane zajęcia dydaktyczne oraz zdrową dietę i czynny wypoczynek.

Długo zastanawiałam się nad wyborem przedszkola dla mojego Malucha, ale ostatecznie wybór padł na Przedszkole TAK. Tutaj moje dziecko chętnie przebywa, bawi się i uczy. Czerwcowy tydzień adaptacyjny sprawił, że Damianek ani razu nie płakał zostając w przedszkolu, a dziesięcioosobowa, zgrana grupa przedszkolaków, duża ilość opiekunek oraz ciekawe zajęcia, wycieczki i zabawy sprawiają, że kiedy przychodzę po niego, to muszę czekać aż skończy zabawę, bo wcale nie chce wracać do domu.

Uważam, że wybór tego przedszkola to strzał w dziesiątkę. Z czystym sumieniem polecam.

Małgorzata Miza – Ozdowska

Mama Szymona

Przedszkole TAK jest placówką, w której liczą się indywidualne potrzeby każdego dziecka. Szeroki wachlarz zajęć dodatkowych sprawia, że dzieci przez zabawę uczą się i rozwijają swoje zainteresowania. Bardzo często organizowane są różnorodne atrakcje, w postaci wycieczek do kina, Krasiejowa, na pocztę, do teatru itd. Moje dziecko przychodzi do przedszkola chętnie, a w progu jest witane uśmiechem nauczycielek, które zawsze są przygotowane do prowadzonych zajęć. Dzieciom umożliwiono wypoczynek, w zależności od potrzeb każdego malucha, czy to w postaci leżakowania, czy też relaks przy czytance. Kadra przedszkola jest otwarta na sugestie rodziców i pomocna przy rozwiązywaniu problemów. Małe grupy powodują, że Nauczyciel potrafi znaleźć czas dla każdego dziecka i wspierać potrzeby rozwojowe u maluchów. Również posiłki przedszkolaków są smaczne i zdrowe. Jesteśmy z mężem zadowoleni!

Aneta Rempalska