Piknik na zakończenie roku

Piknik na zakończenie roku

W rodzinnym gronie, na świeżym powietrzu i przy grillu kończyliśmy rok szkolny. Spotkanie było okazją do wielu wzruszających pożegnań, ale również doskonałej zabawy, do której zaprosił nas znany z poprzednich pikników wodzirej.

Spotkanie rozpoczęło się od programu artystycznego przygotowanego przez naszych przedszkolaków. Młodsi koledzy i koleżanki żegnali w ten sposób grupę kończących edukację przedszkolną dzieci. Starszaki obiecały, że będą nas często odwiedzać, więc trzymamy je za słowo. Życzymy im też powodzenia w szkole, gdzie od września rozpoczną swoją przygodę. Z tego miejsca jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, za zaangażowanie w nasze przedszkolne życie i pomoc w organizacji niejednego przedsięwzięcia.

Po występach i wręczeniu nagród przyszedł czas na zabawę. To specjalność Mirona Jaworowskiego, który jak nikt, potrafi zachęcić ludzi we wspólnej zabawy. W zeszłym roku byliśmy w indiańskiej wiosce. Tematem przewodnim tegorocznej zabawy była „Wakacyjna morska przygoda”.

Impreza odbyła się na terenie Tawerny Gwardia w Opolu.