Melodie Pana Kazimierza

Melodie Pana Kazimierza

Mówią, że wszystkiemu się dziwi. Ze zdziwienia i zachwytu pisze muzykę i teksty. Ufny, otwarty, romantyk, konserwatysta – co staje się często powodem kłopotów i rozczarowań. Mógłby się urodzić w XIX wieku.

Pan Kazimierz, nasz nauczyciel muzyki serdecznie pozdrawia i zaprasza na swoją aranżację znanej, świątecznej piosenki. 🙂

Pan Kazimierz, nasz nauczyciel muzyki, podjął wyzwanie i odpowiedział na nominację ze strony Hani Radaczyńskiej z klasy 3a.

Jak sam mówi, nie jest wielbicielem rapu (ani disco-polo), więc, nie zachowując przyjętej konwencji, umieścił w filmiku wiersz Adama Ziemianina pt. „Modlitwa końca mojego wieku”.

A oto przesłanie Pana Kazimierza: „Utwór kierowany ku Najwyższemu i dedykowany naszej służbie zdrowia. Jak dzieci we mgle, niepewni i zagubieni, szukamy drogi wyjścia. Obyśmy odnależli ją jak najszybciej.”

Dla Wszystkich naszych szkolnych Dzieci i dla wszystkich tych, którzy cały czas odnajdują w sobie dziecko – z życzeniami beztroskiej radości i pięknej ufności wobec ludzi i świata – piosenka.

Dla wszystkich nauczycieli, pracowników, rodziców – zmęczonych i zestresowanych zdalną edukacją i tęskniących za spotkaniami „w realu”- nasz pan od muzyki- Kazimierz Knapik, przygotował wiosenną muzyczną niespodziankę. W ramach relaksu pośpiewajcie z nami.

„A kto śpiewa kołysankę dla mamy,

Która idzie spać na szarym końcu?

Kołysankę dla mamy

Z naszych snów układamy

Ona słyszy ją w ciszy płynącą…”

Kochane Mamy, w wieczór poprzedzający Wasze święto, specjalnie dla Was “Kołysanka” w wykonaniu pana Kazimierza.

„Dyrekcji, Koleżankom, wszystkim Paniom ze Szkoły TAK wszelkiego dobra, uśmiechu i wytrwałości.”

– Kazimierz Knapik

A my z przyjemnością dzielimy się piosenką pana Kazimierza, naszego nauczyciela muzyki z Wami wszystkimi! 🙂

BĄDŹMY W KONTAKCIE

BĄDŹMY W KONTAKCIE
Sekretariat: 77 453 77 66


ul. Barlickiego 5, 45-082 Opole
NIP ZSP TAK: 754-32-36-727
NIP Towarzystwa: 754-10-94-134
Google+
© 2018 Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Komunikator PR