Melodie Pana Kazimierza

Melodie Pana Kazimierza

Mówią, że wszystkiemu się dziwi. Ze zdziwienia i zachwytu pisze muzykę i teksty. Ufny, otwarty, romantyk, konserwatysta – co staje się często powodem kłopotów i rozczarowań. Mógłby się urodzić w XIX wieku.

Pan Kazimierz, serdecznie pozdrawia i zaprasza na swoją aranżację znanej, świątecznej piosenki. 🙂
Pan Kazimierz, podjął wyzwanie i odpowiedział na nominację ze strony Hani Radaczyńskiej z klasy 3a. Jak sam mówi, nie jest wielbicielem rapu (ani disco-polo), więc, nie zachowując przyjętej konwencji, umieścił w filmiku wiersz Adama Ziemianina pt. „Modlitwa końca mojego wieku”. A oto przesłanie Pana Kazimierza: „Utwór kierowany ku Najwyższemu i dedykowany naszej służbie zdrowia. Jak dzieci we mgle, niepewni i zagubieni, szukamy drogi wyjścia. Obyśmy odnależli ją jak najszybciej.”
Dla Wszystkich naszych szkolnych Dzieci i dla wszystkich tych, którzy cały czas odnajdują w sobie dziecko – z życzeniami beztroskiej radości i pięknej ufności wobec ludzi i świata – piosenka.
Dla wszystkich nauczycieli, pracowników, rodziców – zmęczonych i zestresowanych zdalną edukacją i tęskniących za spotkaniami „w realu”- Pan Kazimierz, przygotował wiosenną muzyczną niespodziankę. W ramach relaksu pośpiewajcie z nami.
„A kto śpiewa kołysankę dla mamy, Która idzie spać na szarym końcu? Kołysankę dla mamy Z naszych snów układamy Ona słyszy ją w ciszy płynącą…” Kochane Mamy, w wieczór poprzedzający Wasze święto, specjalnie dla Was “Kołysanka” w wykonaniu pana Kazimierza.
„Dyrekcji, Koleżankom, wszystkim Paniom ze Szkoły TAK wszelkiego dobra, uśmiechu i wytrwałości.” – Kazimierz Knapik A my z przyjemnością dzielimy się piosenką pana Kazimierza z Wami wszystkimi! 🙂