Joanna Półrola

Joanna Półrola

email: joanna.polrola@tak.opole.pl

#nauczyciel wychowawca

#przedszkole

Poznajcie Asię, która jest nauczycielem w naszym przedszkolu. Asia powiedziała nam, że już od dziecka lubiła pomagać innym, była empatyczna i wrażliwa. Przebywanie wśród ludzi sprawiało jej dużą przyjemność. Osobiście uważa, że kontakt z drugim człowiekiem to najlepsza forma nauki, jaką możemy sobie zaoferować.

W swojej pracy wykorzystuje uśmiech. Odkryła, że posiada on magiczną moc przekazywania dzieciom pozytywnej energii. Chce stwarzać swoim podopiecznym jak najlepsze warunki do rozwoju, dbać o pielęgnowanie ich pasji i zainteresowań. W oparciu o wnioski płynące z myśli Marii Montessori stara się łączyć dziecięcą edukację z zabawą.

Od najmłodszych lat interesuje się również tańcem towarzyskim i latynoamerykańskim. Uwielbia podróże – zarówno te krótsze jak i dłuższe… Jest miłośniczką zwierząt – od zawsze w jej domu było ich dużo. Interesuje ją w szczególności felinologia. Uważa, że koty to niesamowite istoty, które są świetnymi towarzyszami życia. Obecnie jest szczęśliwą właścicielką dwóch cudownych kotek, które są przedstawicielkami ras: Devon Rex i Sfinks Kanadyjski.

← Powrót