Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet zaplanowaliśmy dla naszych maluszków mnóstwo atrakcji. Jak zwykle spędziliśmy ten wyjątkowy czas aktywnie, twórczo i w rodzinnym gronie. Wierzymy, że właśnie tak powinno funkcjonować każde dobre przedszkole.

Już w piątek przed Dniem Kobiet wyruszyliśmy w Opole, by obdarować napotkane Panie własnoręcznie wykonanymi kwiatkami. Każde takie spotkanie było doskonałą okazją do ucięcia sobie krótkiej pogawędki z nowo zapoznaną osobą, z czego nasze przedszkolaki bardzo często skwapliwie korzystały. Sprzyjały takim pogawędkom niesamowicie ciepłe i entuzjastyczne reakcje Pań na brawurowe działania naszych przedszkolaków.

A w poniedziałek zaprosiliśmy wizażystkę i jednocześnie mamę Miłosza – jednego z naszych przedszkolaków, która przybyła do nas  w towarzystwie stylistki. Obie Panie były tego dnia do dyspozycji naszych przedszkolnych dziewczynek. Profesjonalny makijaż zgodny z indywidualnymi preferencjami przedszkolaków oraz ciekawe uczesanie sprawiły, że dziewczynki mogły poczuć się jak prawdziwe „kobietki”. Nie wszystkie dzieciaki chciały być jednak malowane. Niektóre wolały wziąć sprawy w swoje ręce i same poćwiczyć sztukę robienia makijażu na… mamie Miłosza, na co ta chętnie przystawała.

Na finał przedszkolnych obchodów Dnia Kobiet zaprosiliśmy mamy i babcie naszych maluchów. Dzieci zaprezentowały zgromadzonej widowni zabawny program artystyczny, by na koniec zaprosić do wspólnej zabawy. A wisieńką na naszym okolicznościowym torcie kobiecych atrakcji była możliwość skorzystania z usług zaproszonej na to spotkanie wizażystki z salonu DeLegge.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego wydarzenia w galerii na stronie. Jeszcze więcej zdjęć zamieściliśmy w przedszkolnym picasowym albumie.