Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

30 września był dla chłopaków dniem pełnym wyzwań.

W Dzień Chłopaka dziewczyny z klasy 4 przygotowały dla swoich kolegów niespodziankę. Każdy z chłopców zmierzył z zadaniami, które przygotowały dla nich dziewczyny, by móc wyłonić „chłopaka na medal”. Były takie konkurencje, jak: krojenie cebuli przy piosence „Chłopaki nie płaczą”, kręcenie supełków na nitkach, taniec i rysowanie autoportretu, budowa wieży z patyków, rozpoznawanie mniej znanych marek samochodów czy robienie fryzur swoim koleżankom (brawa dla dziewczyn za cierpliwość i odwagę). Wiele emocji dała również specjalnie przygotowana piniata. Na koniec dziewczynki przygotowały słodki poczęstunek oraz wręczyły własnoręcznie wykonane medale oraz rysunki dla swoich kolegów. Jak się ostatecznie okazało, każdy z chłopaków z klasy 4 to „chłopak na medal”.

W klasie 3B dziewczynki upiekły kolegom babeczki i przygotowały przyjęcie. Każdy chłopiec otrzymał upominki. Uczniowie oglądali też film pt. „Cudowny chłopak”.

O tym, że najbardziej cieszą prezenty przygotowane własnoręcznie i od serca, przekonali się chłopcy z klasy 5a, którym – z okazji Dnia Chłopaka – koleżanki z klasy zrobiły prawdziwą niespodziankę. Dziewczęta zmieniły zwykłe czarne koszulki z krótkim rękawem w nietuzinkowe t-shirty z niecodziennym wzorem.

Natomiast dziewczynki z klasy 5b przygotowały swoim kolegom podchody. Chłopcy mieli do rozwiązania 6 trudnych zadań. Czekała na nich też słodka niespodzianka.

Zobacz więcej zdjęć w galerii obok!