Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Babcie i dziadkowie zajmują szczególne miejsce w sercach naszych przedszkolaków. Dlatego też Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu obchodzony jest bardzo uroczyście. Dzieci zaprosiły swoich najbliższych na wspólne świętowanie do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki.

Wspólnie z przedszkolakami przygotowaliśmy repertuar, którym chcieliśmy podziękować naszym seniorom za codzienną troskę. Po zaprezentowanej części artystycznej, dzieci wręczały samodzielnie przygotowane upominki.

Mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć na naszym spotkaniu wyjątkowy chór seniorów z Domu Dziennego Pobytu „Magda-Maria”. To nasi sąsiedzi, z którymi od lat organizujemy wspólne projekty. Seniorzy zaprezentowali nam swoje umiejętności wokalne oraz przekazali mnóstwo pozytywnej energii. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości są wyrazem tego, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas.

Ostatnim punktem programu był słodki poczęstunek przygotowany przez naszych wspaniałych rodziców 🙂 Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie.