Wigilia Absolwentów 2015

Wigilia Absolwentów 2015

wigilia absolwentów

Co roku w okresie przedświątecznym organizujemy spotkanie wigilijne dla wszystkich naszych absolwentów. Przychodzą starsi i młodsi. To idealny czas, by powspominać stare dobre czasy.

Szkolne wspomnienia

Na przybyłych licznie gości czekał tradycyjny wigilijny poczęstunek. Ponadto przygotowaliśmy krótką sentymentalną podróż przez 25 lat naszej edukacji. Na korytarzu nasi byli uczniowie mogli oglądać stare zdjęcia i filmy, które specjalnie na tę okoliczność wydobyliśmy z archiwum. Natomiast w Pokoju Zwierzeń absolwenci mogli przed kamerą podzielić się własnymi wspomnieniami z czasów, kiedy byli naszymi uczniami.

Smartfonowy quiz

Kolejną niespodzianką był quiz sprawdzający wiedzę o Szkole TAK. Dzięki oprogramowaniu Kahoot, każdy absolwent posiadający smartfona mógł wziąć w nim udział. Wystarczyło połączyć się z odpowiednią stroną internetową i wpisać kod dostępu, by przystąpić do gry. Pytania oraz wyniki pokazywały się na bieżąco na dużym ekranie.

Spotkania po latach

Jednak zdecydowanie największą atrakcją tego wieczoru była możliwość ponownego zobaczenia naszych szkolnych znajomych – często po wielu latach – oraz towarzyszące tym wspomnieniom niekończące się rozmowy i wspomnienia ze szkolnych ław.

Serdecznie dziękujemy wszystkim absolwentom za przybycie. Bardzo miło było Was ponownie zobaczyć i usłyszeć. Jesteśmy z Was dumni.