Joanna Graczyk

Joanna Graczyk

email: joanna.graczyk@tak.opole.pl

#nauczycielprowadzący

#przedszkole

Prywatnie mama dwóch córeczek i autorka bloga kulinarnego. Fascynuje ją dziecięca ciekawość, szczerość i niepohamowany entuzjazm w poznawaniu świata. Stara się patrzeć na świat oczami dziecka, przez co lepiej może zrozumieć jego potrzeby, pragnienia i zainteresowania.

Uważa, że każde dziecko jest wyjątkowe i inne, dlatego jest zwolennikiem indywidualnego podejścia do każdego z nich. Obcowanie z dziećmi jest dla niej motywacją i inspiracją do poszukiwania nowych rozwiązań, pomysłów i wyzwań związanych z rozwojem dziecka. Najbardziej lubi prowadzić zajęcia muzyczno- ruchowe (szczególnie metodą opowieści ruchowej). Interesuje ją pedagogika Marii Montessori, lubi uczyć się nowych rzeczy, a wiedzę wykorzystuje w pracy z dziećmi.

Ukończyła studia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk studenckich w przedszkolach i szkołach oraz podczas pracy zarówno w placówkach prywatnych jak i państwowych.

„Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie.”

Paulo Coelho

 

← Powrót

BĄDŹMY W KONTAKCIE

BĄDŹMY W KONTAKCIE
Sekretariat: 77 453 77 66


ul. Barlickiego 5, 45-082 Opole
NIP ZSP TAK: 754-32-36-727
NIP Towarzystwa: 754-10-94-134
Google+
© 2018 Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Komunikator PR